fbpx

SVb Aruba Homepage – Bon Bini

MiSVb Trahado AppMeter

Trahado Sector Priva Aruba: 42000
Instalacion App 16-2-2024: 16360

Banco di Seguro Social Aruba (SVb Aruba) ta desplega un tarea importante den e sistema di seguridad social na Aruba. Den e cuadro aki SVb ta ehecuta 5 ley di seguronan social. Tur luna SVb ta percura pa un gran parti di nos comunidad ricibi un entrada mediante pago di dianan di AO, pensioen di biehes y pensioen di viudo y huerfano.
Desde prome di januari 1986, SVb ta brinda seguridad pa Aruba su comunidad.

SVb den Cifras1 feb '241 jan '241 dec '231 nov '231 jan '23
Pensioen AOV22.42922.48722.42422.31922.335
Pensioen AWW1.8561.8541.8631.8691.815
Trahado ZV36.76836.39736.66736.30234.828
Trahado OV42.51542.06442.33041.94339.984
Relacion di trabao44.82344.17444.44043.92141.565
Doño di trabao3.8803.8733.8543.8323.716

 

Mas Estadistica

Trahado

Informacion pa tur trahado di Aruba, sector priva y sector publico.

Doño di Trabao

Informacion pa tur doño di trabao na Aruba cu ta inscribi na SVb.

Pensioen

Informacion pa tur cliente di SVb cu ta (bay) ricibi pensioen di SVb.

Ultimo Noticia