SVb Aruba Homepage – Bon Bini

De Sociale Verzekeringsbank (SVb Aruba) vervult een essentiële taak in het sociale zekerheidsstelsel van Aruba. In dit kader voert de SVb vijf sociale verzekeringswetten uit. Elke maand zorgt de SVb ervoor dat een groot deel van onze gemeenschap een inkomen ontvangt via AO-ziekteuitkeringen, ouderdomspensioen, weduwenpensioen en wezenpensioen.
Sinds 1 januari 1986 zorgt de SVb voor zekerheid in haar gemeenschap.

SVb den Cifras1 Oct 261 Sept 261 Aug 261 Jan 261 jan 25
Pensioen AOV24,86724,73924,62224,02522,809
Pensioen AWW1,6821,6891,6991,7351,836
Trahado ZV42,08941,56041,29039,06536,678
Trahado OV49,89649,33049,00446,18042,965
Relacion di trabao52,31951,57651,17848,18444,810
Doño di trabao4,3374,3094,2643,9663,746

 

Meer Statistieken

Werknemers

Informatie voor alle werknemers van Aruba, publieke en private sector.

Werkgevers

Informatie voor alle werkgevers van Aruba die geregistreerd staan bij de SVb.

Pensioen

Informatie voor alle klanten van de SVb die een pensioen van de SVb (gaan) ontvangen.

Laatste Nieuws