fbpx

SVb Aruba Homepage – Bon Bini

MiSVb Trahado AppMeter

Werknemers Prive Sector Aruba: 42000
App Instalaties 16-2-2024: 16360

De Sociale Verzekeringsbank (SVb Aruba) vervult een essentiële taak in het sociale zekerheidsstelsel van Aruba. In dit kader voert de SVb vijf sociale verzekeringswetten uit. Elke maand zorgt de SVb ervoor dat een groot deel van onze gemeenschap een inkomen ontvangt via AO-ziekteuitkeringen, ouderdomspensioen, weduwenpensioen en wezenpensioen.
Sinds 1 januari 1986 zorgt de SVb voor zekerheid in haar gemeenschap.

SVb in Cijfers1 feb '241 jan '241 dec '231 nov '231 jan '23
Pensioen AOV22.42922.48722.42422.31922.335
Pensioen AWW1.8561.8541.8631.8691.815
Werknemers ZV36.76836.39736.66736.30234.828
Werknemers OV42.51542.06442.33041.94339.984
Dienstverbanden44.82344.17444.44043.92141.565
Werkgevers 3.8803.8733.8543.8323.716

 

Meer Statistieken

Werknemers

Informatie voor alle werknemers van Aruba, publieke en private sector.

Werkgevers

Informatie voor alle werkgevers van Aruba die geregistreerd staan bij de SVb.

Pensioen

Informatie voor alle klanten van de SVb die een pensioen van de SVb (gaan) ontvangen.

Laatste Nieuws