Adres, Telefon y Mapa

Banco di Seguro Social

Oficina Principal
Caya Punta Brabo 19
Telefon 527-2700

info@svbaruba.org

Notificacion AO
527-2782

Ningun otro number por acepta notificacion di AO.

SVb San Nicolas

Bernardstraat 67C
Administracion Medico 527-2790
Premieheffing & Pensioenen 527-2795

Departamento di Pensioenen

Vondellaan 21
Telefon 527-2760

pensioenen@svbaruba.org

SVb Poortwachter/Callcenter

Notifica AO 527-2782

poortwachter@svbaruba.org

Administracion Medico

Sector Priva 280-5100 (no ta acepta notificacion di AO)

Sector Publico (no ta acepta notificacion di AO):
Administracion Medico Playa 527-2808
Administracion Medico San Nicolas 527-2790

medisch@svbaruba.org

Departamento di Externe Controle

Vondellaan 19C
Telefon 527-2780

externecontrole@svbaruba.org

Departamento di Inning

Vondellaan 19E
Telefon 527-2700

Departamento di Invordering

Vondellaan 19E
Telefon 527-2770

invordering@svbaruba.org

Departamento di Premieheffing

Caya Punta Brabo 19
Telefon 527-2700

heffing@svbaruba.org

Helpdesk MiSVb

No tin telefon – solamente Whatsapp message of e-mail.
Whatsapp (message only – no calls) +2975272740

helpdesk@svbaruba.org

Cesantia, Ziekte-, en Ongevallenuitkering

Vondellaan 19E
Telefon 527-2755

Cessantia:
cessantia@svbaruba.org

Ziekte- en Ongevallenuitkering:
zuk@svbaruba.org

Departamento di Facilities

Sun Plaza
Telefon 527-2700 | 594-5782

gkock@svbaruba.org

Webportaal Medisoft

webportaal@svbaruba.org

Center map